Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Які стилі весіль бувають і як вибрати відповідний?

Які стилі весіль бувають і як вибрати відповідний?

Незвичайність, оригінальність - ці моменти повинні бути присутніми в урочистостях для того, щоб їх було складно забити. Весільні сукні вразять чудовий, особливо якщо вони будуть стилістично підходити під загальну концепцію свята, яких сьогодні безліч.

Гетсбі

стиль свадьбы Гэтсби

Характеризується розкішшю і блиском. Для декору використовують ліпнину, вітражі, рослинні орнаменти. Переважаючі кольори золотий, чорний і білий, образ підкреслюється заниженою талією, декольте і відкритою спиною. Прикраси з бахромою, пір'ям і стразами.

Готика

стиль свадьбы Готика

Загадковість цього варіанту для неординарних особистостей з прагненням до самовираження. Тональності - чорно-червоні в поєднанні з сріблястими і золотими. Декор з елементами символізму. Тематика потойбічного світу простежується в усьому.


Шеббі шик

стиль свадьбы Шебби-шик

Уособлює романтику, вишукування і привабливість вікторіанства. Стилю характерне використання рюшів, вантажних елементів, квіткових візерунків. Купити весільну сукню слід з мереживними елементами. Використовується жовтий, пудровий, оливковий і блакитний тон.

Морський

стиль свадьбы Морской

Це літнє свято. Місце проведення - берег або теплохід з класичної гами синього, червоного і білого. У молодят і гостей легкі повітряні наряди

Стиляги

стиль свадьбы Стиляги

Це яскраве і неординарне свято з буйством фарб, насиченістю кольорів, старими авто, вініловими платівками, диско-кулями. Для наречених характерні яскраві пояси і туфлі, для наречених - строкаті піджаки і краватки-метелики. Музичні композиції рок-н-рольні, твістове і бугі-вугі.

Ретро

стиль свадьбы Ретро

Визначаються з країною-прототипом з відповідним вибором першого танцю (танго, фокстрот, румба). Якщо обрана Америка 20-х, то це занижена талія наряду нареченої, хвилясті короткі локони або гладка зачіска. Наречений в жилетці, капелюсі і обов'язкові підтяжки.

Эко

стиль свадьбы Эко

Для тих хто віддає перевагу натуральності та любителів природи цей стиль буде бальзамом на душу. В оформленні простота і природні відтінки. Інтер'єр оформлений каменем, деревом, цеглою. Основний колір - зелений. Фотосесія на природі. Конкурси можна розбавити висадкою дерев. Флористичне оформлення за допомогою польових рослин. Страви подаються легкі і корисні для здоров'я. Весільний салон в особі його співробітників ознайомить з багатьма стилістичними напрямками, і допоможуть в їх здійсненні.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan