Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Жовті сукні для подружок нареченої для сонячного дня

Жовті сукні для подружок нареченої для сонячного дня

Вибір весільної палітри – один із перших кроків при плануванні весілля. Цей вибір визначає практично кожен момент, задуматися про які потрібно буде трохи пізніше, починаючи з запрошень та закінчуючи букетами.

І навесні 2018 року, на думку модних критиків та дизайнерів, буде сонячно жовтий. І ми не можемо не розповісти про нього, висвітлюючи тему суконь для подружок нареченої. Це впевнений, радісний та яскравий відтінок, що освітлює світ навколо нас.

Коли ми говоримо "жовті вечірні сукні подружки нареченої", ви можете припустити, що літо - єдиний сезон, в якому можна використати цей відтінок. Але це не так. Багатство сонячного жовтого кольору чудово поєднується з сірими, рожевими, червоними та синіми відтінками, що ідеально підходять для весняних та осінніх весіль.

Незалежно від того, чи вибрати для своєї весільної вечірки сонячний жовтий або теплий соняшниковий відтінок, ми впевнені, що таке весілля запам'ятається гостям!

Щоб не помилитися з вибором суконь для подружок нареченої, приходьте у весільний салон Гранд Ажур


Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan